Informace o MnĚ

     Jak je již patrné, jsem vášnivý hledač. Věnuji se tomuto koníčku od roku 2006. Za tu dobu jsem zažil leccos. První radosti z malých ošoupaných krejcárků, kde nebylo ani po očištění patrné, co je to za mince, první zklamání, když jsem musel třikrát reklamovat první detektor MD 3000, nebo návaly vzteku, když jsem v jednom týdnu kopnul tři prázdné konve. Jo, prázdné. To byl pech...Nebo jednou, když jsem vlezl na pole, že se trochu rozhlídnu, tak po mně začal jeden člověk střílet. Nechápal jsem to. Neoznačený pozemek, neoprávněná střelba a já vyfasoval blokovou pokutu jako Brno....!Ale jsou i ty hezčí chvilky, kdy se podaří kopnout sklinka, nebo nějaký ten stříbrnáček...

     Měl bych o sobě ještě napsat, že většina mých nálezů je nalezena pomocí Quick Drive - Hunter II. Super detík, aspoň pro mě. Střední třída za rozumný peníz. Další věc je ta, že nejenom hledám, ale taky sbírám. Myslím si, že to je nutno dodat, protože hodně, hodně hledačů své nálezy prodává....Tak to ne, to já teda ne. Pokud to je teda koníček, tak se na něm nedá vydělávat. To spíše naopak, když někde něco zahlídnu a hodí se mi to sbírečky, koupím to.

     Tak to o mně. Zapomněl jsem ale na důležitou věc! Je třeba mít hodně tolerantní manželku. To je důležité, takže Pavli, díky.

Důležité: Veškeré zde mnou publikované předměty jsou pouze sběratelského rázu. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji!!!

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode